The Sims 4

Komputerowa gra symulacyjna, będąca czwartą częścią serii The Sims, w której gracze sterują życiem wirtualnych ludzi. Gra została opracowana przez firmę Maxis, a wydana przez Electronic Arts 2 września 2014 roku. Jest to kontynuacja gry The Sims 3. Czwarta generacja została oficjalnie zapowiedziana przez studio Maxis 6 maja 2013 roku. The Sims 4 jest jednoosobową grą na platformy Windows oraz OS X i nie wymaga połączenia z Internetem. Gra po raz pierwszy została zaprezentowana podczas targów Gamescom w sierpniu 2013. W czerwcu 2014 The Sims 4 zostało zaprezentowane na targach Electronic Entertainment Expo w Los Angeles.


Dodatki do gry :

The Sims 4: Witaj w Pracy (ang. Get to Work) – pierwszy oficjalny dodatek do gry The Sims 4, którego światowa premiera odbyła się 2 kwietnia 2015. Stanowi połączenie gier The Sims 2: Własny biznes i The Sims 3: Kariera. Dodatek pozwala graczowi na prowadzenie własnego biznesu oraz pracę w kilku różnych profesjach (detektyw, lekarz i naukowiec.)

Pakiety Rozgrywki :

The Sims 4: Ucieczka w Plener – jest to pierwszy pakiet rozgrywki do gry The Sims 4 jak i pierwszy w całej serii The Sims. Data premiery : 13 stycznia 2015

The Sims 4: Dzień w Spa – jest to drugi pakiet rozgrywki do gry The Sims 4. Jego data premiery to 14 lipca 2015 roku.

Akcesoria :

The Sims 4: Wytworne Przyjęcie (ang. Luxury Party)– pierwsze oficjalne akcesoria do gry The Sims 4. Data premiery tego rozszerzenia to 19 maja 2015r. Cena zestawu akcesoriów to 39 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Liczy się dla mnie każdy komentarz. Dziękuję za komentarze i zapraszam ponownie!

O mnie

Moje zdjęcie
Jestem Selenator. Prowadzę bloga o grze the sims, więc zapraszam do czytania :)

Co sądzisz o The Sims 4?

Fajny blog?

Followers