poniedziałek, 29 lipca 2013

Mumia

Mumia to rasa pojawiająca się w dodatku The Sims 3: Wymarzone podróże oraz The Sims: Abrakadabra. Byłam kilka razy mumią. Niezła jest :)
Teraz napiszę 4 sposoby jak zostać mumią.

Sposób 1

Aby stać się mumią należy spać w Przeklętym Sarkofagu Królów, znalezionym w grobowcach. Powinno się to zrobić trzy razy. Za pierwszym razem gdy Sim wyśpi się, otrzyma tylko tajemnicze moce sarkofagu. Jednak po powtórzeniu czynności wyjdzie jako mumia. Jeżeli jednak Sim ma pasek energii na czerwonym, to może wyjść już za pierwszym razem. Sarkofag może być kupiony przez kod buyDebug on.

Sposób 2

Po wpisaniu kolejno TestingCheatsEnabled true i Buydebug on w zakładce z podziałem na typ obiektów pojawi się kontrola błędów. W niej znajdziemy pożądany sarkofag. Następnie stosujemy się do punktu pierwszego.

Sposób 3

Podczas retrospekcji grobowca, dajmy się złapać dla mumii. Jeżeli rzuci na nas klątwę, wystarczy przespać się w Przeklętym Sarkofagu Królów i jesteśmy jedną z nich.

Sposób 4

Wraz z dodatkiem The Sims 3: Nie z Tego Świata dochodzi specjalny eliksir, dzięki któremu możliwa jest przemiana w mumię. Nazywa się on Butelkowana Klątwa Mumii. Eliksir można użyć na sobie lub na innym Simie, przemieniając go natychmiastowo w opisywane stworzenie.
Mumie żyją dłużej od zwykłych Simów i nie mogą mieć dzieci. 
Mumia może nałożyć śmiertelną klątwę po wygranej bójce. Duch Sima zmarłego od klątwy będzie koloru piaskowego z efektem burzy piaskowej wewnątrz niego. Aby zdjąć klątwę mumii należy otrzymać pocałunek od kobry, znajdującej się w koszu zaklinacza węży. Można też znaleźć kamień spokoju duszy lub wybrać się na drugie piętro Sfinksa. Stoi tam posąg spokoju duszy, przed którym należy medytować.
4 komentarze:

 1. Omg, ale śmieszna ta mumia :D Nie mogę się doczekać, kiedy sie nią stanę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ahaha ;D Jeśli chodzi o mumie to jakoś nigdy mnie do niej nie pchało wole zombie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale musi byś Suuuper będąc mumią! Szkoda że nie mam WP ;'(

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja Simka kochała się z Mumią :D

  OdpowiedzUsuń

Liczy się dla mnie każdy komentarz. Dziękuję za komentarze i zapraszam ponownie!

O mnie

Moje zdjęcie
Jestem Selenator. Prowadzę bloga o grze the sims, więc zapraszam do czytania :)

Co sądzisz o The Sims 4?

Fajny blog?

Followers