sobota, 29 czerwca 2013

Isla Paradiso

Chciałabym opisać miasto w the sims 3 rajska wyspa. W tym mieście pojawiają się hotele, nieodkryte wyspy, miejsca do nurkowania i doki.

Nowe rodziny:
§30,000
Trudność: 1
Aislara Alvarez
Autorka nastrojowych piosenek,o spokojnym usposobieniu i rozgwieżdżonych oczach. Aislara jest utalentowaną gitarzystką, dobrze znaną na wyspach ze swoich emocjonalnych pieśni.
§18,000
Trudność: 1
Andrei Varadi
Emerytowany wędkarz i zacięty nurek Andrie poświęcił życie temu, co żyje pod falami...
§32,000
Trudność: 2
Leonardo La RosaLora La Rosa
Leonardo i Lora ciężko pracowali i oszczędzali każdego simoleona, aby móc sobie pozwolić na tak wspaniałą emeryturę. Przeprowadzka na wyspy była ich marzeniem, ale życie w raju kosztuje więcej, niż sobie wyobrażali. Czy znajdą sposób, by związać koniec z końcem, czy powinni poszukać mniejszego domu?
§65,000
Trudność: 4
Devin HanPersephone HanPhilip HanMichael Han
Niedawno przybyła na wyspę rodzina Hanów zdobyła przyjaciół, znalazła pracę i przystosowała się do wyspiarskiego życia... A przynajmniej tak się stało z dorosłymi. Philip i Michael są zepsuci, uparci i tęsknią za starym domem. Czy kiedykolwiek się dostosują?
§13,000
Trudność: 1
Javiera Batista
Błyskotliwa, genialna, samotnicza... Javiera woli mieszkać z dala od innych Simów, aby móc prowadzić swoje eksperymenty w kontrolowanym środowisku. Ma wielkie oczy, które migoczą (iskrą szaleństwa?) i pasją do wszelkiego rodzaju eksperymentów.
§18,000
Trudność: 3
Teodor MedinaPalmira Medina
Teodor stracił swoje plany związane z kurortem oraz kochankę, Floritę, którą zgarną Alfonso Alto. Teraz z trudem daje sobie radę jako samotny ojciec bez stałego źródła dochodów... Czy Teodor zdoła odmienić los i odbić Floritę? A może czas poszukać kogoś nowego?
§20,000
Trudność: 2
Edward DreggCara Dregg
Edward i Cara byli młoda parą bardzo, bardzo długo. Cara lubi stabilizacje i prowadzenie domu, ale Edward ciągle marzy o dalekim horyzoncie. Ich miłość przetrwała próbę czasu, ale czy wytrzyma żądze podróżowania Edwarda?
§2,000
Trudność: 1
Matteo Torres
Matteo zmagał się z emocjonalnymi i finansowymi problemami po stracie rodziców w młodym wieku. Chociaż jest silny duchem i wytrwały, jego kompas moralny może szwankować... Czy przestępcze życie zapewni Matteo bezpieczeństwo, jakiego pragnie, czy będzie przyczyną dalszych tragedii?
§20,000
Trudność 1
Lincoln Porte
Lincoln poświęcił życie badaniom nad rybami. Jak je łowić, jak je przechowywać, jak je przyrządzać... Jest ekspertem od wiedzy o syrenach i spędził większość dorosłego życia na odkrywaniu ich sekretów.
§24,000
Trudność: 1
Margarita Manzano
W młodości Margarita była popularna artystką, a teraz jest sama, porzucona w świecie jaskrawych kolorów. Chociaż jej czas dobiega końca, Margarita z radością spędzi resztę życia malując krajobrazy i wschody słońca.
§180,000
Trudność: 4
Guillermo IchtacaCarolina IchtacaLiliana IchtacaEverardo Ichtaca
Rodzina Ichtaców to potomkowie starożytnych królów wyspy i czerpią wielka dumę ze swojego pochodzenia.
§20,000
Trudnosć: 2
Ruben AriasMylee AriasGabrielle Arias
Po przejściu na emeryturę Ruben i Mylee sprzedali swój dom i przeprowadzili się do pływającej łodzi, marząc o wędkowaniu i podróżowaniu po morzach. Ich córka Gabrielle miała zostać z nimi tylko przez kilka krótkich tygodni... Tygodnie zamieniły się w miesiące. Jej rodzice martwią się, czy kiedykolwiek opuści gniazdo domowe i pozwoli im cieszyć się emeryturą?
§10,000
Trudność: 2
Olin OjedaYelena Ojeda
Rodzina i tradycja to fundamenty, na których Olin i Yelena opierają wspólne życia, ale ich zawężony światopogląd prowadzi do tarć z córką, Lopitą. Czy rodzina pogodzi się z różnicami między starym a nowym?
§20,000
Trudność: 1
Rubisel Ichtaca
Pochodzący z prastarego rodu królewskiego Rubisel szczycie się rodowodem swojej rodziny oraz przystojnymi rysami twarzy. Nie wspominając o jego wspaniałym pływającym domu i o udanej karierze stróża prawa. Czy kiedykolwiek się ustatkuje, czy jego serce należy do morza?
§40,000
Trudność: 3
Masao HamadaHoney HamadaEmily Hamada
Dla Honey i Masao to była miłość od pierwszego wejrzenia, po czym szybko nastąpił ślub na plaży i pojawiła się śliczna dziewczynka! Jeśli szczęście jest warte swojej wagi w złocie, to rodzina Hamada jest najbogatsza na świecie...
§90,000
Trudność: 1
Doug Rodel
Po śmierci swojej żony Doug stwierdził, ze potrzebuje zmienić otoczenie. Za pieniądze szczęścia się nie kupi, ale można za nie dostać cudowna posiadłość, obok której mieszka atrakcyjna sąsiadka...

§12,000
Trudność: 1
Florita Hernandez
Florita porzuciła swojego kochanka, gdy ten stracił wszystko przez rodzinę Alto i wkrótce wdała się w ognisty romans z samym Alfonso Alto... Florita bardziej marzy o bogactwie, prestiżu i władzy, ale czy przez swoje nieodpowiedzialne działania nie straci wszystkiego, czego pożąda?Ukryte Wyspy:
 • Jaskinia Łupieżców (mapa)
 • Siedziba Nurkowa (można odblokować przepływając przez jaskinię w Perłowej Głębinie, wymagany 10 poziom nurkowania)
 • Sekret Syreny (po dłuższym wykonywaniu interakcji z syreną pod wodą, syrena sama zaproponuje Ci pokazanie tej wyspy)
 • Berylowe mielizny (mapa)
Wyspiarskie Ustronie (okazja "Wyspiarski Sekret"

Ciekawostki:

 • Jest to pierwszy świat który nie będzie jednolitym lądem.
 • Nieodkryte wyspy są zakryte mgłą.
 • Wokół Isla Paradiso znajduje się łącznie osiem nieodkrytych wysp, które możemy zdobyć poprzez mapy ze skrzyń ze skarbami lub podpłynięcie do nich.
 • Prawdopodobnie miasto zostało założone przez Hiszpanów.


To na tyle. I jak podoba wam się nowy dodatek? Bo mi baaardzo!

8 komentarzy:

 1. WoW!Masz super blog, dołączam się do obserwatorów i zapraszam też do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ngdy nie znalazłem żadnej mapy :(

  OdpowiedzUsuń
 3. WOOOW! Długa ta notka, taka długa i tak ciekawa... Aż mi przykro, że tak szybko przeczytałem całą...

  Na moim blogu nowy ciuszek (pierwszy, który udostępniłem na blogu), zachęcam Cię do skomentowania, danie plus'a i pobrania :)
  Jeśli nie jesteś jeszcze w obserwatorach, to proszę - dołącz, a nie pożałujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Będę czytać. :)
  Ciekawy :)

  Zaobserwowałam + skomentowałam = REWANŻ

  http://neversayneverbabyy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie gram w Simsy, ale blog ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojoj dużo tego.Osobiście w simsy nie gram ;(
  Podoba mi się twój blog
  Skom?
  http://superowa12.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń

Liczy się dla mnie każdy komentarz. Dziękuję za komentarze i zapraszam ponownie!

O mnie

Moje zdjęcie
Jestem Selenator. Prowadzę bloga o grze the sims, więc zapraszam do czytania :)

Co sądzisz o The Sims 4?

Fajny blog?

Followers